Галька «Радуга»

25,00
грн
Декоративна галька «Радуга» – це екзотичний кам'яний матеріал природного походження з райдужним малюнком. Широко застосовується у ландшафтному дизайні та ідеально гармонує з навколишньою природою. Найчастіше гальку «Радуга» застосовують для декорування водойм, струмків та фонтанів, відсипання доріжок, стежок та майданчиків, для оформлення клумб та альпінаріїв.

Галька — це маленькі обкатані і відшліфовані водою уламки гірських порід. Натуральна галька відрізняється екологічною чистотою, високою міцністю, стійкістю до впливу вологи, механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів.
Декоративну гальку широко використовують у ландшафтному дизайні: для оформлення сухих струмків та водойм, для облаштування пішохідних зон та відсипання майданчиків різного призначення, для створення оригінальних газонних композицій та декорування клумб. 
Також галька може використовуватися як оздоблювальний матеріал для облицювання фасадів будинків та декоративного оздоблення внутрішніх стін, камінів, пічних труб, а також стін фасадів будівель та огорож. Усередині приміщень галька застосовується для художнього оформлення та добре виглядає у поєднанні з керамічною плиткою. Часто гальку використовують для створення інтер'єру ванної кімнати.

Мінімальна вага: 25 кг.

Країна походження: Туреччина

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто