Річкова галька

6,00
грн
Річкова галька – натуральний природний камінь з глибин і берегів річок України.
Річкова галька – це універсальний матеріал для акваріумістики, ландшафтного і садового дизайну, а також в будівництві для оздоблення підлоги і стін. 
Дрібна фракція найчастіше використовується в акваріумах і в гідропоніці як розпушувач ґрунту. 
Декоративна річкова галька – це прекрасний матеріал для садового покриття: він служить відмінним фоном для рослин, що зростають як в ґрунті, так і в горщиках. Річкова галька зменшує перепади температури ґрунту, захищаючи таким чином коріння рослин, зменшує випаровування, отже, ґрунт не пересихає, і рослини можна рідше поливати.

Доріжки та ділянки з використанням річкової гальки не вимагають постійного догляду - знижується інтенсивність росту бур'янів, зменшується забруднюваність території після дощу. 

Річкова галька більшої фракції частіше використовується для обробки фасадів, підлоги та стін у ванній кімнаті.

Галька — це маленькі обкатані і відшліфовані водою уламки гірських порід. Натуральна галька відрізняється екологічною чистотою, високою міцністю, стійкістю до впливу вологи, механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів.
Декоративну гальку широко використовують у ландшафтному дизайні: для оформлення сухих струмків та водойм, для облаштування пішохідних зон та відсипання майданчиків різного призначення, для створення оригінальних газонних композицій та декорування клумб.
Також галька може використовуватися як оздоблювальний матеріал для облицювання фасадів будинків та декоративного оздоблення внутрішніх стін, камінів, пічних труб, а також стін фасадів будівель та огорож. Усередині приміщень галька застосовується для художнього оформлення та добре виглядає у поєднанні з керамічною плиткою. Часто гальку використовують для створення інтер'єру ванної кімнати.

Мінімальна вага: 25 кг.

Країна походження: Україна

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто