Галька «Чері»

22,00
грн
Галька "Чері" має високі показники міцності, не боїться води, не вигоряє на сонці, стійка до температурних перепадів. Завдяки своїм якостям та естетичному вигляду широко використовується в ландшафтному дизайні: при створенні стежок і декоративних майданчиків, альпійських гірок, сухих струмків, при облаштуванні території навколо дерев, кущів, квітів та інших насаджень. Може застосовуватися у вигляді декоративної засипки штучних водойм, басейнів. Також використовується як елемент декору в інтер'єрі, в акваріумістиці, флористиці.

Галька — це маленькі обкатані і відшліфовані водою уламки гірських порід. Натуральна галька відрізняється екологічною чистотою, високою міцністю, стійкістю до впливу вологи, механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів.
Декоративну гальку широко використовують у ландшафтному дизайні: для оформлення сухих струмків та водойм, для облаштування пішохідних зон та відсипання майданчиків різного призначення, для створення оригінальних газонних композицій та декорування клумб.
Також галька може використовуватися як оздоблювальний матеріал для облицювання фасадів будинків та декоративного оздоблення внутрішніх стін, камінів, пічних труб, а також стін фасадів будівель та огорож. Усередині приміщень галька застосовується для художнього оформлення та добре виглядає у поєднанні з керамічною плиткою. Часто гальку використовують для створення інтер'єру ванної кімнати.

Мінімальна вага: 25 кг.

Країна походження: Болгарія

Колір: Червоний

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто