Низинний торф (ph 6,0-7,2)

10039
200,00
грн
Низинний торф утворюється шляхом розкладання мохів, рослин і дерев, що ростуть в ярах і поблизу річищ річок. Особливістю цього органічного добрива є те, що хімічні процеси формування проходять у вологому середовищі або під шаром води. Так біомаса ізолюється від повітря, і всі речовини залишаються в її складі, а не випаровуються. Рівень розкладання рослин сягає 40%.
Торф низинного типу багатий мінеральними компонентами. За рахунок високого вмісту кальцію низинний торф має нейтральну реакцію, що дозволяє використовувати його як добриво для будь-яких рослин. Тому найкращий спосіб застосування — робити з нього компост або використовувати в субстратах.
Низинний торф застосовують:
  • для поліпшення структури ґрунту. особливо це актуально для сухого піщаного і глинистого ґрунту, що робить його пористим та пухким, забезпечує кращу провідність води та повітря і дозволяє прискорити процес зростання культур і збільшення їх врожайності.
  • для мульчування;
  • для укриття рослин на зиму.
  • для посадки овочевих, ягідних культур та квітів;
  • для посадки та пересадки плодових і декоративних кущів та дерев.

Торф — це особливий тип ґрунту, який утворюється в результаті природного відмирання і неповного розкладання болотних рослин в умовах підвищеної вологості та нестачі кисню. Торф складається з органічних речовин і мінеральних добрив. Він має щільну структуру, а його колірна гамма варіюється від майже чорного до світло-коричневого відтінку — чим більше перегною (гумусу) в складі, тим темніший і більш насичений колір торфу.

Країна походження: Україна

Об'єм: 80 л. (1 мішок)

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто