Екобордюр пластиковий

320,00
грн
Зелений екобордюр пластиковий гармонійно виглядає в саду серед трави, квітів та дерев, не виділяючись на тлі зелені і не переводячи на себе увагу. Чорний екобордюр із пластику гармонійно виглядає при зонуванні окремих ділянок, вкритих темним натуральним камінням, корою дерев.

Має низку переваг:

  • гнучкий, що дозволить з легкістю організувати будь-які геометричні форми та втілити різноманітні дизайнерські рішення;
  • форма виробу дозволяє щільно зафіксувати його в ґрунті;
  • стійкий до дії сонячних променів, не вицвітає;
  • запобігає розростання трави за межі газону;
  • простий в монтажі;
  • компактність упаковування дозволяє без проблем транспортувати по всій Україні

Екобордюр пластиковий - це штучний гнучкий матеріал, за допомогою якого можна надати саду, дачній або присадибній ділянці гарний, доглянутий, неповторний вигляд та унікальність.

Екобордюр пластиковий застосовується для огородження газону і садових доріжок, декоративного огородження квіткової клумби, облаштування альпійської гірки та рокарія, формування пристовбурних кіл дерев, при оформленні штучних водойм.

Екобордюр пластиковий полегшує скошування трави, запобігає розростанню бур'янів, дозволяє створювати на ділянці складні і нестандартні конфігурації, в тому числі й з плавними заокругленими лініями.

Екобордюр виготовляється з гранульованого поліетилену високого тиску – екологічно безпечного, нетоксичного матеріалу.

Екобордюр пластиковий характеризується високою міцністю, морозостійкістю, стійкістю до біологічної корозії (гниття, цвілі, моху) та впливу хімічних речовин. Він не втрачає свою форму і не вигорає від попадання прямих сонячних променів. Добре ріжеться ножицями та згинається під будь-яким кутом, легкий у монтажі та демонтажі і має можливість багаторазового використання.

Довжина: 10 метрів

Країна виробник: Україна

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто