Соснова кора (50 л.)

100,00
грн
Кора соснова - це екологічно чистий, натуральний, м'який, безпечний матеріал. Застосовується для агротехнічних та ландшафтно-дизайнерських робіт на присадибних ділянках, клумбах, у садах, при оформленні парків, відкритих майданчиків та доріжок. 
Кора стійка до впливу агресивного навколишнього середовища, не втрачає зовнішнього вигляду, не вимагає спеціального догляду і не завдає шкоди ґрунту, людині або рослинності. 
Кору не треба щороку прибирати з ділянки і міняти на нову, достатньо при необхідності іноді підсипати зверху 1 см свіжої.
Кора застосовується:
  • для посипання доріжок в саду - це буде перешкоджати забрудненню ділянки, а ходити по корі м'яко і приємно;
  • для облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Такий природний настил пом'якшить удар при випадковому падінні; 
  • для мульчування плодових дерев та ягідних рослин. Під час тривалих дощах соснова кора не пропускає в ґрунт зайву вологу, а при посусі перешкоджає інтенсивному випаровуванню вологи. Також кора захищає рослини від розмиву поверхневим стоком води, зменшує забризкування рослин брудом під час дощу.
  • для обробки паркових клумб та квітників, а також плодового саду. Шар у 5-6 см чудово тримає вологу та не дає пробитися бур'янам.
  • для оформлення офісного та домашнього інтер'єру. Наприклад, для підсипання горщиків із квітами, оформлення зимових садів.

Країна походження: Україна

Об'єм: 50 л. (1 мішок)

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто