Камінь «Ай-Петрі»

33,00
грн
Камінь «Ай-Петрі» - це унікальний матеріал для ландшафтного дизайну. Неймовірно красива гірська порода чудово зберігає свій привабливий вигляд, стійка до змін температурного режиму, піддається обробці. Камінь «Ай-Петрі» використовують для оформлення присадибних ділянок. Його широко використовують для декорування штучних водойм, акваріумів, фонтанів. Це чудовий камінь для альпійських гірок, рокаріїв, кам'яного саду.

Галька — це маленькі обкатані і відшліфовані водою уламки гірських порід. Натуральна галька відрізняється екологічною чистотою, високою міцністю, стійкістю до впливу вологи, механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів.
Декоративну гальку широко використовують у ландшафтному дизайні: для оформлення сухих струмків та водойм, для облаштування пішохідних зон та відсипання майданчиків різного призначення, для створення оригінальних газонних композицій та декорування клумб. 
Також галька може використовуватися як оздоблювальний матеріал для облицювання фасадів будинків та декоративного оздоблення внутрішніх стін, камінів, пічних труб, а також стін фасадів будівель та огорож. Усередині приміщень галька застосовується для художнього оформлення та добре виглядає у поєднанні з керамічною плиткою. Часто гальку використовують для створення інтер'єру ванної кімнати.

Мінімальна вага: 50 кг.

Країна походження: Туреччина

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто