Валун гнейс (дерево)

10045
20,00
грн
Валуни – це великі обкатані уламки гірських порід діаметром від 0,2 метра. Валуни утворилися в результаті руйнування скелястої поверхні землі і перенесення уламків материковими або гірськими льодовиками, гірськими потоками, ріками, в результаті розмивання берегів водами морів та океанів, під впливом процесів вивітрювання.

Валун, як правило, має неправильну асиметричну форму. Основні його якості: міцність, морозостійкість, екологічність і довговічність.

Валуни - природна частина ландшафту, тому їх широко використовують в ландшафтному дизайні. Адже цей натуральний камінь здатний додати ландшафту природного, первісного вигляду.

Використання валунів - це сучасний та модний напрям у дизайні. 
Валуни – невід'ємні елементи кам'яних садів у японському й альпійському стилях. Валуни використовують при конструюванні альпійських гірок, при створенні доріжок і оформленні квітників, газонів та майданчиків. Поруч із валунами висаджують різні рослини й обсипають галькою чи щебенем. 
Часто застосовують валуни і для зовнішнього або внутрішнього облицювання будинків, при створенні саун і бань, для декорування фонтанів і басейнів, штучних водойм і водоспадів.

Країна походження: Болгарія

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто