Валун (кварцит)

10065
6,00
грн
Кварцит – це гірська порода, що складається переважно з кварцу. 
Валун «Кварцит» характеризується своєю міцністю та декоративними особливостями, що робить його популярним у використанні в ландшафтному дизайні. 
Цей камінь дуже міцний. Незалежно від того, для якого проекту він був використаний, мінімальний строк його служби складає не менше кількох сотень років. Кварцит не деформується та не втрачає своєї естетики під впливом різних зовнішніх факторів. Камінь стійкий до різких перепадів температури. 
Невеликі валуни «Кварцит» використовують в оформленні інтер'єру при реалізації оригінальних ідей дизайну.
У ландшафтному дизайні Валун «Кварцит» часто використовують для оформлення фонтанів, басейнів, штучних водойм. 
Кварцит має декоративну особливість: у структурі каменю є прожилки різних розмірів, в яких зберігаються часточки кварцевих кристалів. Ці вкраплення можуть відбивати сонячні промені та світло, внаслідок утворюється ефект випромінювання та іскристості. 

Валуни – це великі обкатані уламки гірських порід діаметром від 0,2 метра. Валуни утворилися в результаті руйнування скелястої поверхні землі і перенесення уламків материковими або гірськими льодовиками, гірськими потоками, ріками, в результаті розмивання берегів водами морів та океанів, під впливом процесів вивітрювання.

Валун, як правило, має неправильну асиметричну форму. Основні його якості: міцність, морозостійкість, екологічність і довговічність.

Валуни - природна частина ландшафту, тому їх широко використовують в ландшафтному дизайні. Адже цей натуральний камінь здатний додати ландшафту природного, первісного вигляду.

Використання валунів - це сучасний та модний напрям у дизайні. 
Валуни – невід'ємні елементи кам'яних садів у японському й альпійському стилях. Валуни використовують при конструюванні альпійських гірок, при створенні доріжок і оформленні квітників, газонів та майданчиків. Поруч із валунами висаджують різні рослини й обсипають галькою чи щебенем. 
Часто застосовують валуни і для зовнішнього або внутрішнього облицювання будинків, при створенні саун і бань, для декорування фонтанів і басейнів, штучних водойм і водоспадів.

Країна походження: Україна

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто