Валун «Мармур карпатський» (вага понад 50 кг.)

10040
12,00
грн
Ландшафтні валуни з Карпатських гір ідеально підходять для декорування прибудинкової території, штучних водойм та водоспадів, кам'яних садів, альпійських гірок, рокаріїв.

Мармур називають “блискучим каменем”, здатним віддзеркалювати світло. Колір цьому каменю задають домішки, які в ньому присутні.
Валун, як правило, має неправильну асиметричну форму. Основні його якості: міцність, морозостійкість, екологічність і довговічність.
Цей натуральний камінь здатний додати ландшафту природного, первісного вигляду.

Валуни – це великі обкатані уламки гірських порід діаметром від 0,2 метра. Валуни утворилися в результаті руйнування скелястої поверхні землі і перенесення уламків материковими або гірськими льодовиками, гірськими потоками, ріками, в результаті розмивання берегів водами морів та океанів, під впливом процесів вивітрювання.

Використання валунів - це сучасний та модний напрям у дизайні. 
Валуни – невід'ємні елементи кам'яних садів у японському й альпійському стилях. Валуни використовують при конструюванні альпійських гірок, при створенні доріжок і оформленні квітників, газонів та майданчиків. Поруч із валунами висаджують різні рослини й обсипають галькою чи щебенем.
Часто застосовують валуни і для зовнішнього або внутрішнього облицювання будинків, при створенні саун і бань, для декорування фонтанів і басейнів, штучних водойм і водоспадів.

Мінімальна вага: 50 кг.

Країна походження: Україна

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Спосіб оплати
Для вибору варіанту доставки введіть Ваше місто